EN / TR / AR / RU
Malva Kozmetik

Malva Kozmetik; 2004 yılında Ukrayna'da kurulmasından bu yana, Malva ve Topface markalarıyla kozmetik endüstrisinde lider firmalardan biri olmuştur. Yüksek kaliteli ürünleri, rekabetçi fiyatları ve yılların vermiş olduğu birikimiyle renkli kozmetik alanında göz, tırnak, dudak, yüz,  cilt bakımı ürünleri üretimi gerçekleştirmektedir.
 
Ürünleri üzerinde sürekli artan talep ile piyasa gereksinimlerini yerine getirmek için Malva Kozmetik, Kocaeli Gebze'de 6000 metrekarelik yeni bir tesis kurmuştur. TOPFACE markasıyla bu tesisin üretim faaliyetlerine devam etmektedir.
 
Malva Kozmetik çevre ve iş güvenliği konusunda hassastır.  INTERTEK kuruluşundan alınmış GMP ve ISO9001 belgelerine sahiptir. Malva Kozmetik; deneyimli bir ekip tarafından yürütülen Ar-Ge çalışmaları ile şirketin tüm ürünleri tüketicilere sunulmadan önce AB yönergeleri i le akredite edilmiş laboratuvarlarda test edilmesine öncelik vermektedir. 
 
Günümüzde her kadın daha güzel görünmek, benzersiz olmak ve ilgi odağı olmak istemektedir. Malva Kozmetik kendini sürekli yenileyerek optimum estetiğin kapısını açıyor ve dünyada lider olma yolculuğuna devam ediyor.

 

©2018 - Topface Tüm Hakları Saklıdır. TTR BİLİŞİM